Zaklínač 1 a 2

9. června 2013 v 19:39

Zaklínač je počítačové RPG vyvinuté polským studiem CD Projekt Red. Hra byla vydána firmou CD Projekt (v Polsku) a Atari (ve zbytku světa). Příběh se odehrává ve středověkém fantasy světě, vytvořeném podle knižního cyklu o zaklínači Geraltovi od spisovatele Andrzeje Sapkovského. Hra využívá Aurora Engine od firmy BioWare. Hra byla vydána v Evropě a Severní Americe v říjnu 2007. V roce 2011 vyšlo pokračování hry Zaklínač 2: Vrahové králů.

Trailery zde

Zaklínač

Příběh je rozdělen do pěti dějství, které se každé odehrává v nové oblasti a s novou sadou úkolů. Prostřednictvím hráčových voleb a akcí Geralt mění vztahy a směřování politických intrik v království Temerii.
První zaklínači, podle Rodericka de Novembre, se objevili 300 let před dějem ságy. Byly to nebezpečné doby, kdy se kupecké karavany neodvážily vyjet bez ochrany a rolníci chodili na pole ve větších skupinách a ozbrojeni. Osady musely být chráněny palisádami. Z těchto důvodů bylo třeba stvořit někoho pro obranu lidí......

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu

Videorecenze

Zaklínač 2: Vrahové králů

Nastal čas nevýslovného chaosu. Mocné síly se spolu střetávají, zatímco v zákulisí se bezohledně bojuje o moc a vliv. Severní království táhnou do války, ale ani vojska na pochodu nezabrání podlému spiknutí.

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu

Videorecenze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama