Dungeon Siege (celá série)

16. června 2013 v 13:54

Traiery zde

Dungeon Siege I

V počítačové hře "Dungeon Siege" se pojí prvky fantasy s výjimečně intenzivním prožitkem a nepřetržitou akcí. Na svojí dobu nabízí hra kvalitní grafiku zobrazující trojrozměrný svět s realisticky propracovanými detaily. Hráči "Dungeon Siege" cestují hlubokými lesy i podzemními jeskyněmi na pozadí úžasné krajiny zcela jednolitého světa. Při hraní nejsou uživatelé nikdy vytrženi z virtuálního světa, protože nemusí čekat na nahrávání dalších epizod.
- Hráči se ve světě "Dungeon Siege" pohybují až v osmičlenných skupinách. Zpočátku vystupují jako obyčejní zemědělci, později spojí své síly s dalšími postavami a zahajují svá tažení. Hráči mohou využít své síly a cestovat jako mocní bojovníci, putovat jako mrštní lučištníci či rozvinout své mentální schopnosti a působit jako mocní kouzelníci. Mohou se také účastnit strhujících a velkolepých bitev, pro které mají k dispozici více než 1000 druhů zbraní a brnění a také více než 100 různých kouzel.
"Dungeon Siege" nabízí uživatelům nové zážitky při zapojení více hráčů. Vedle možnosti opakování mise jediného hráče v rámci hry s více účastníky umožňuje "Dungeon Siege" vstup do zcela samostatného světa Utraean Peninsula s dvojnásobně větším prostorem než při hře jediného hráče. "Pomocí sytému pro zapojení více hráčů se hry "Dungeon Sieges" může přes MSN Zone, Internet nebo místní síť (LAN) najednou účastnit až osm hráčů.
Dungeon Siege má také převratný nástroj pro vlastní úpravy hry - "Siege Editor" umožní hráčům navrhovat a vytvářet zcela nové světy pro nekonečné bitvy a měnit mnoho aspektů hry.

Videorecenze

Dungeon Siege II

Pokud se vám líbil předchozí díl Dungeon Siege, bude pro Vás Dungeon Siege II naprosto dokonalá hra. Jestli vám k srdci nepřirostl, nejspíše k němu ale nenajdete cestu ani tentokrát. Autoři svůj nový rodinný přírůstek sice na několika frontách vylepšili, ale rovněž zachovali spoustu původních prvků. Opět se vydáte do boje o fantastickou říši, opět čelíte hordám nepřátel a opět se ke konci hry začnete nudit. To je holt úděl rozsáhlých akčních RPG. Pokračování psané recenze zde

Gameplay

Dungeon Siege III

Poprvé si budete moci vychutnat Dungeon Siege i na moderních herních konzolích a v HD rozlišení. Na dobrodružství se můžete vydat sami, nebo s přáteli v rámci kooperativního multiplayeru. Postupně budete rozplétat propracovaný příběh.
Křehká rovnováha moci mezi silnými frakcemi království Ehb se rozpadla vedví. Jako jeden z posledních představitelů tzv. Desáté legie, ochránců země, kteří se nyní nacházejí v nemilosti, je na vás, abyste kdysi mocnou Legii znovu vybudovali a zachránili Ehb před propadem do temnoty. Se skupinou jedinečných společníků budete putovat úžasnou krajinou Ehbu a porážet rozmanité padouchy a příšery s využitím hrdinských schopností, mocné magie i pouhé vychytralosti.

Videorecenze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama