Drakensang, online a Řeka času

16. června 2013 v 15:27

Trailery zde

Drakensang: The Dark Eye

-je produktem berlínské vývojářské společnosti Radon Labs. Příznivci starých dobrých RPG můžou zajásat, protože tvůrci se chtějí vydat správnou cestou ke starým dobrým kořenům tohoto herního žánru. Drakensang: The Dark Eye navazuje na velmi úspěšnou sérii Das Schwarze Auge - Realms of Arkania, kdy se opět vydáme do tohoto světa, kde hlavními hrdiny bude hned čtveřice postav. Spíš než na dovednostech v jednotlivých soubojích zde půjde o rozumné uvažování a taktiku. K dispozici budete mít samozřejmě nespočet kouzel, mezi kterými, vzhledem k jejich velkému počtu, museli tvůrci dokonce vybírat, které do hry dají a které nikoliv. Nakonec vybrali ty nejlepší a nejefektnější, o čemž se můžete přesvědčit i v demoverzi této hry, kterou jsme pro vás připravili. Dále se můžete těšit na úchvatné grafické zpracování celého herního světa, na poutavý příběh, na spoustu levelů, kde o zábavu bude postaráno.

Videorecenze

Drakensang online

STAŇ SE HRDINOU DURIE: VELKOLEPÉHO FANTASY EPOSU!
Sága Drakensangu pokračuje online! Stíny minulosti šíří strach a děs. Mocný drak ze světa temna se probouzí k životu! Připoj se k mágům nebo rytířům, bojuj udatně v epických bitvách a zachraň lidstvo!
Tato rolová fantasy tě zavede do světa 3D. Připrav se k boji sám nebo s ostatními hráči: Získej moc a sílu a zvítěz nad kreaturami světa temna.
Draknesang Online nabízí boje plné multiplayerové zábavy, spolupráce a skupinového boje proti mocným drakům. Utkání v arénách PvP jsou plná napětí, postav se nebezpečí v Drakensangu Online sám nebo s tisíci opravdovými hráči!

Zaregistruj se hned - zde

Hra se ovládá myší. Nápověda v českém jazyce je obsažena ve hře.

Gameplay / Videorecenze v AJ

Drakensang: Řeka času

Drakensang: Řeka času se nesnaží nalepit na původní hru, což druhému dílu nesmírně prospívá. Nově příchozí hráči nebudou tápat a ti co jedničku hráli, ocení mnohé narážky i významnější dějové prvky nebo zakomponování některých postav z předešlé hry. Vstupujete tedy do nové příběhové řeky, nedotčení jako Panna Orleánská, a můžete se plně ponořit do příběhu vyprávěného své chráněnce starým trpaslíkem. Pokračování psané recenze zde

Průvodce hrou cz tit
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Drakensang | Web | 5. listopadu 2013 v 17:06 | Reagovat

Jo tato hra je super, taky ji hraji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama