Golden Land - Dějství

6. března 2011 v 11:58

Úvodní příbeh

Když byly před třemi sty lety poraženy temné síly boha Drakh-Shu rozhostil se nad Zlatou zemí klid a mír. Lidé brzy zapomněli na krutou válku a jedinou připomínkou zůstal Kult Hrdinů, kterému byli v duši vděčni za záchranu. Lidé věřili, že bude jejich ráj na zemi trvat věčně.
Když tedy nyní začaly pomalu vykukovat zlí duchové ze svých děr a došlo i k několika válkám, pouze vrchní kněz kláštera Hrdinů - Kotar - věděl, že před třista lety byly stejné události předzvěstí příchodu Drakh-Shua. A věděl také, že v této situaci může pomoci jediný muž - velký bojovník a mág Shurba-Khal. Svolal koncil a ten vybral tři adepty, kteří ho měli vyhledat - Sigera, Gartrangera a Molchuna. Každý byl v něčem výjimečný: Siger byl nejlepším bojovníkem, Gartranger mocným mágem a Molchun zkušeným stopařem. Následující den se vydali na cestu.
Jedinou věcí kterou jim Kotar nesdělil bylo, že noc předtím se mu zjevili Dobří bohové a řekli mu, aby vybral ještě jednoho člověka a pověřil ho stejným úkolem. Kotar byl překvapen, ale přání bohů není radno ignorovat a tak se stalo, že se ještě jeden neznámý adept vypravil na výpravu za dobrodružstvím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama