Fanttasy svět - Kritika

5. března 2011 v 21:11
Fanttasy svět - Podle mě Gothic nemůže zklamat žádný nadšence fantasy, je to doopravdy skvělá hra a určitě zkuste všechny díly. První díl této skvělé série mě zaujal především s vím dobře propracovaným dějem a možností poměrně neomezené volnosti po světě, ale na druhou stranu má první díl poměrně malí svět a velmi mě zklamal inventář a obchodování, kde jste vše museli proměňovat pojednom.
Druhý díl Gothic (s datadiskem) mě bavil ze všech dílů nejvíce, jak svým propracovaným dějem, lepším obchodováním a inventářem oproti jedničce, tak i svou volností, velkým světem a spousty zábavných úkolů.
Třetí díl této série se dějově tolik nepovedl a má zbytečně velký svět. Ale sté lepší stránky, je zde velké množství zbraní a zbrojí, úkolů, více konců a nebezpečných nestvůr oproti předchozím dílům.
Datadisk na Gothic III Forsaken Gods mě velmi zklamal. Má spousty chyb, málo qestů, velmi omezená komunikace s postavami a podobně.
Poslední díl Gosthic 4 Arcania jsem ještě nehrál, ale v brzké době se na to vrhnu a rovněž jednoduše zkritizuju. Více se dozvíte ve Videorecenzi.
Kdybych měl zhodnotit všechny díly najednou, dávám 93%.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama