Torchlight 1 a 2

20. února 2011 v 19:34

Torchlight

- je čistokrevný klon Diabla a narozdíl od spousty jiných se za to nestydí a ani se to nesnaží nějak uměle maskovat. Už počáteční kroky ve vesnici Torchlight (česky přeložené jako Loučovice) vám budou svým stylem a zpracováním jednotlivých drobností evokovat první Diablo a s postupem času bude podobností jen přibývat. Co se týče příběhu, tak nemá smysl zacházet do detailů, protože příběh rozhodně není něco, čím by se snažili autoři zaujmout.
Ve hře je připraveno 35 levelů, odehrávajících se převážně pod zemí. Na smrt tu v nich čeká klasický mix fantasy příšer zahrnující víceméně vše, co by se od podobné hry dalo očekávat, několik náhodně generovaných minibossů na level - podobně jako v Diablu pouze větší a silnější varianty příšer okolo. Je tu i několik úkolů mimo dějovou linii, ale působí dojmem jen do počtu a obvykle nezahrnují nic zajímavějšího než vyčistění menšího levelu a přinesení nějaké věci. ednou ze specialit Torchlight je možnost mít psa nebo kočku.

Více infromací o Torchlight se dozvíte zde
Trailer zde a zde nalznete několik screenshotu a wallpaperu

Videorecenze

Torchlight II

Pokračování skvělého akčního RPG Torchlight, které vám představí zbrusu nový příběh, postavy i herní mechanizmy. Stejně jako v jedničce bude Torchlight 2 nabízet náhodně generované dungeony k prozkoumávání, různé třídy postav i bohaté možnosti přizpůsobení. Tentokrát však na vás čeká i multiplayer a mnohem barvitější prostředí i variabilnost mechanizmů.

Trailer zde
Zde nalznete několik screenshotu a wallpaperu (dodám později)

Videorecenze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama