Risen I a II

8. února 2011 v 17:30

- je akční RPG hra, která byla vydána 2.října 2009 a 27.dubna 2012. Hru vyvinulo německé studio Piranha Bytes a byla vydána firmou Deep Silver. Risen je považován za nástupce herní série Gothic, kterou právě Piranha Bytes do třetího dílu vyvíjeli a jejíž první dva díly sklidily mezi hráči obrovský úspěch.

Zde je odkaz na oficiální fanstránku Risen. Najde te zde vše potřebné ke hře (např. kompletní návod, mapy atd... )
Odkaz na traileri obou dílů

Risen

Děj Risen začíná nadpřirozenými událostmi. Planety zasahuje tzv. "temná vlna". Krajiny jsou pustošeny magickými proudy, poté co z podzemí vyvstaly prastaré chrámy, z nichž se vyrojily krvežíznivé bestie a začaly přepadat bezmocné obyvatele. Jen tropický sopečný ostrov Faranga zůstává od zničujících proudů ušetřen. Inkvizice, vedená Inkvizitorem Mendozou, odplouvá na králův rozkaz z přístavu Gaurus, aby prozkoumala 120 mil vzdálené souostroví a našla tam odpovědi na tyto tajemné jevy. Na jedné ze zastávek lodi se na palubu potají dostane hrdina, za kterého hráč hraje. U ostrova Faranga vpluje loď do velké bouře, která ji zničí. Hrdina se probouzí na pláži v poli utonutých. Tím dobrodružství začíná......

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu

Videorecenze

Risen 2: Dark Waters

Již uběhlo mnoho let od doby, co bohové opustili svět a Titáni se vymanilii z okovů a osvobodilli se z vězení. Vše, co jim zkřížilo cestu, zničili svou ohromnou silou.
Přesto však existuje místo na jižním cípu Staré Říše, jež se zdá být Titány nedotčeno - Krystalová pevnost v Caldeře. Tam sídlí hlavní stan Inkvizice, kde nacházejí lidé úkryt před hrůzami světa. Pevnost je ale neustále napadána monstry z hlubin oceánu, které mimo jiné potápějí kolem plující lodě s proviantem a jinými zásobami. Nikdo netuší, jak dlouho jejich nápor zdi tvrze vydrží, jídla a zbraní však neustále ubývá.

Nacházíte se v roli Bezejmenného hrdiny, zničeného osudem Farangy......

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu

Videorecenze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama