Dragon age (celá série)

9. února 2011 v 19:05

Okaz na stránky celé série Dragon Age
Zde najdete trailery na všechny díly Dragon Age.

Fanttasy svět- Hrál jsem sice jenom Prameny, ale nepochybuji, že datadisk a pokračování bude zklamání. Hra Dragon Age: Prameny mě velmi zaujala, obzvlášť propracovanou technikou boje a efekty kouzel či různých útoků.....

Dragon Age: Prameny

Hra od tvůrců BioWare přišli s novým epickým příběhem, plným násilí, zrady a chtíče.
Jeto fantasy RPG hra plná napětí a boje.
Na začátku hry si vyberete rasu a podle tohoto výběru vám budou poskytnuty jednotlivé prameny. To znamená, že každá rasa (povolání) začíná někde jinde a postupem (tak po hodině hraní) se vše spojí do jednoho příběhu. Je to velmi dobře propracovaná hra s mnoha dobrými efekty, kde si zaručeně užijete spoustu zábavy a dobrodružství. Více se dozvíte v Recenzi.
Krátké dějství naleznete zde

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu ze hry.

Videorecenze

Dragon Age: Procitnutí

Nákaza byla poražena, Arcidémon zabit a zdálo by se, že je čas, nějakých alespoň pár desítek let, na to, aby byl klid před zplozenci.
Pravda je však jiná, zplozenci se shromáždili do tlup a nadále narušují život ve Fereldenu. Vy se ujímáte role velitele Šedých strážců a dostáváte za cíl řád ve Fereldenu téměř z ničeho znovu vybudovat.
K datadisku je nutné mít originální hru, avšak postava z původní hry půjde importovat do datadisku a ovlivní tím také jeho děj.

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu ze hry.

Videorecenze

Dragon Age II

Arcidémon byl poražen, Nákaza zažehnána, ovšem války a krveprolití ve Fereldenu snad nikdy neskončí, proto tu máme Dragon Age 2, které vyloží osud hrdiny Hawkea.
Prožijete s ním Nákazu z jiného pohledu, zjistíte co následovalo po skončení Nákazy a zavaříte také Kirkwallu, kde se děj bude odehrávat.

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu ze hry.

Videorecenze 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama