Assassin's creed (celá série)

12. května 2010 v 17:40

Hra sice není žánru fantasy, ale jelikož je to opravdu skvělá hra a odehrává se v ranném středověku, rozhodl jsem se udělat výjimku a vytvořit článek i o této hře.

Assassin's Creed je akční hra vydaná v roce 2007 firmou Ubisoft Entertainment a odehrává se během třetí křížové výpravy v Jeruzalémě. Assassin's Creed II vyšlo v roce 2009, které se odehrává v Itálii, především v Benátkách a Florencii. Hlavním charakterem tohoto pokračování je Ezio Auditore de Firenze. Další pokračování světově velice úspěšné série Assassins Creed bude pokračovat v Eziově příběhu odehrávajícím se v Římě a navíc dojde poprvé v této sérii k začlenění hry pro více hráčů.
Assassin's Creed : Revelations je dalším pokračováním oblíbené série her vydaných společností Ubisoft. Hra se bude odehrávat převážně v Turecku (tehdejší Osmanská říše), ale podíváme se také zpět do Sýrie, konkrétně do pevnosti Masyaf. Ve hře se naposled objeví hlavní představitel II a Brotherhoodu, Ezio Auditore da Firenze.

Odkaz na stránky celé série Assassins Creed, kde najdete vše potřebné ke hře.
Trailery na všechny díly zde

Assassin's Creed

Svatá Země je zmítána v bojích Třetí křížové výpravy (1191), ve které figurují hlavně Richard "Lví srdce" a Saladin válčící o Jeruzalém. Během dobývání Jeruzaléma se snaží za zády Richarda jistí vysoce postavení úředníci využít situace a zmocnit se vlády. Do této rozvrácené a korupcí zmítané doby je vrhnut assassin Altair, který má celému tomuto humbuku zatnout tipec jednou provždy. Zanedlouho ovšem zjišťuje, že odstraňování lidí má co dělat s řádem assassinů a jeho nedořešenou minulostí. Co je však ještě více zajímavé - příběh se dělí na více událostí, ve kterých figurují hlavně hrátky s časem, které mají na svědomí duo techniků a Altairovo alternativní já z budoucnosti jménem Desmond Miles.

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu ze hry.

Videorecenze

Assassin's Creed II

-hra se odehrává v Benátkách roku 1476 za přítomnosti Leonarda Da Vinciho
- zbraňový arzenál se několikrát navýšil, hlavní hrdina Ezio umí plavat a bude se moci i proletět na jednom z Da Vinciho strojů
- vykrádání kapes a odposlouchávání zrušeno, šplhání po budovách a ježdění na koni ponecháno
- možnost navštívit doktora
- 16 různých typů misí zabraňující stereotypu
- in-game bonusy za sbírání vlaječek, zlatých mincí či sošek
- nový systém reakcí obyvatel a nepřátel na konání vašeho alter-ega
- plynulý cyklus dne a noci

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu ze hry.

Videorecenze

Assassin's Creed Brotherhood

Další pokračování světově velice úspěšné značky Assassins Creed bude pokračovat v Eziově příběhu odehrávajícím se v Římě a navíc dojde poprvé v této sérii k začlenění hry pro více hráčů. Hra Assassin's Creed Brotherhood je primárně opět vytvářena ve studiu Ubisoft Montreal, tentokrát však ve spolupráci s dalšími studii Ubisoftu - v Singapuru, v Budapešti, v Québecu a v Annecy (ti jsou zodpovědni za vytvoření multiplayerové části Splinter Cell Chaos Theory). Kritiky velmi kladně přijatý singleplayerový zážitek v podobě Assassins Creed je zpátky a v mnohem vybroušenější podobě. Očekávejte návrat Ezia, který bude svádět lítou bitvu s mocným řádem Templářů. Aby náš hašašínský mistr mohl zasáhnout nepřítele přímo do slabin, musí se vypravit do Říma, centra moci, pýchy a korupce. Boj se zkorumpovanými tyrany ovšem nebude snadný, neboť bude vyžadovat nemalé úsilí. Ale co hlavně, bude vyžadovat vůdcovské schopnosti. Ezio totiž povede celé Bratrstvo, které bude bojovat po jeho boku. Své nesmiřitelné nepřátele mohou hašašíni porazit jen tehdy, budou-li spolupracovat. Assassins Creed Brotherhood poprvé nabízí netušenou sféru hry pro více hráčů. Hráči mohou Templářům pomoci tak, že je s použitím Absterga vytrénují v umění vraždy, aby mohli hašašíny vyhladit jednou provždy. Budou si moci vybrat z pestré škály unikátních postav, kdy každá disponuje typickými zbraněmi a technikami zabití, a porovnat svůj um v různých herních režimech s hráči z celého světa.

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu ze hry.

Videorecenze

Assassins Creed: Revelations

Assassins Creed: Revelations uzavře kapitolu vyprávění osudů Ezia. V tomto díle se Ezio Auditore vydává ve stopách svého legendárního rádce, Altaira, na cestě za poznáním a odhalením. Jedná se o nebezpečnou cestu, která zavede Ezia do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí armáda Templářů hrozí destabilizovat celý region. Na hráče čeká revoluční herní systém, který umožňuje hráčům manipulaci vzpomínky Desmonda v Animusu a rozluštit tak tajemnství své minulosti a tím získat náhled do budoucnosti.
Kromě vynikajícího singleplayerového příběhu, bude po úspěchu Assassins Creed Brotherhood, součástí multiplayer ve hře doplněný o mnohem více map, znaků a tím tak umožní hračům otestovat své dovednosti proti ostatním hráčům.

Zde naleznete několik screenshotu a wallpaperu ze hry.

Videorecenze


Assassin's Creed III

Assassin´s Creed III. vyzve hráče k prožití americké revoluce, tak jak nebyla doposud nikdy a nikde zaznamenána. Největší projekt v historii Ubisoftu rovněž představí nového hrdinu pro toto období.
Na pozadí americké revoluce koncem 18. století, Assassin Creed III představí nového hrdinu, Ratohnaké:ton, napůl domorodý američan, napůl angličan, osvojující si jméno Conner, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Hráči se stanou Asasínem uprostřed boje za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny. Assassin Creed III se odehrává v době Revoluční války v Americe, jež vezme hráče na pouť nezkrotnou divočinou, nazvanou prostě "frontier", do vibrujících, rozrůstajících se koloniálních měst a samozřejmě na intenzivní a chaotické bojiště, kde se Georgie Washington a jeho kontinentální armády potkávají s impozantní britskou armádou.
Assassin Creed III stojí na zcela novém enginu, Ubisoft-AnvilNext přinášejícím naprostou revoluci v sérii díky vizuální kvalitě, modelování postav a umělé inteligenci. Assassin Creed III nabídne průkopnickou ohromující grafiku, přivádějící koloniální Ameriku k životu.

Videorecenze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama