Diablo (celá série)

20. března 2010 v 22:20
Diablo je počítačová hra žánru RPG vytvořená firmou Blizzard Entertainmen. Byla vydána na konci roku 1996 a sklidila veliký úspěch. V roce 1999 bylo vydáno pokračování Diablo II, ke kterému se udělal datadisk Lord of Destruction. V roce 2012 vyšlo třetí pokračování Diablo III s novou grafikou a fyzikálním enginem Havok. Diablo III se odehrává dvacet let po událostech z Diablo 2: Lord of Destruction a to plně ve 3D. Znovu se můžete těšit na ovládání hrdiny myší a nově na zničitelné prostředí.
První dva díly jsou ve 2D v isometrickém náhledu, ve které hráč pomocí myši, a občas i klávesnice, ovládá jednu z postav.
Diablo I - II - III
Zde naleznete několik screenshotu na Diablo, Diablo II: Lord of Destruction a Diablo III a wallpaperu na Diablo, Diablo II: Lord of Destruction a Diablo III

Fanttasy svět - Podle mě se všechny díly velmi povedly a bezpochyby sklidily veliký úspěch. V podstatě jen chodíte, zabíjíte a vylepšujete schopnosti svého hrdiny. Prostě výborná rubačka na odreagování, která vás zabaví na několik hodin hraní, obzvlášť ty co rádi nepřetržitě kosý hordy nestvůr. Víc se toho dozvíte v horním článku a videorecenzích. Když bych měl všechny díly zhodnotit najednou, dávám 85%.

Zde jsou odkazy
- na oficiální stránky série Diablo. Najdete zde vše, co o hře potřebujete vědět (např. příběhy jednotlivých dílů, úkloly a mnoho další).
- na trailery všech dílů Diablo.

Videorecenze na Diablo, Diablo 2 a Diablo2: Lord of Destruction
Videorecenze na Diablo 3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama